top of page

ТОВ "ВКЦ ОЛЕУМ"

Ми працюємо на ринку України та Кіровоградської області з 1993 року.

За своєю спеціалізацією ми співпрацюємо з багатьма виробниками нашої країни і великими постачальниками продукції, як з ближнього, так і далекого зарубіжжя. Ми є офіційними дилерами по Кіровоградській області ряду торгових марок: Stanley, DeWalt, Black+Decker, Sparky, Klingspor, NovoAbrasive, Di-Star, Титан-Абразив, Miol, Maxidrill, Topex, Truper, Intertool

Нашими послугами в даний час користуються більше 2000 організацій різних форм власності. Маємо мережу магазинів в м. Кропивницькому в різних районах міста.

Також ви можете придбати наші товари з будь-якого міста України, скориставшись інтернет-магазином https://ibrigadir.com.ua/

Асортимент пропонованого товару перевищує 13 000 найменувань. Це - будівельні матеріали та інструменти; робочий одяг, взуття та засоби захисту промислового призначення; металообробний, абразивний і вимірювальний інструмент; гумовотехнічні і кріпильні вироби; зварювальне обладнання та матеріали; електротехнічна продукція; електроінструменти; водогазозапірна арматура; верстати; пневмообладнання; господарський інвентар.

За нашою допомогою можна одягнути, взути, дати в руки інструмент і забезпечити матеріалами працівника будь-якої професії.

Ми постійно проводимо моніторинг цін по Україні, що дозволяє нам підтримувати досить зважений їх рівень на пропоновану продукцію; надаємо знижки на певні обсяги закупівель.

З усіх питань про товар наші менеджери з продажу нададуть Вам достовірну інформацію, кваліфіковану консультацію, забезпечать сертифікатами та іншими документами, що підтверджують якість пропонованого товару.

Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю і будемо раді бачити Вас в числі клієнтів нашого підприємства.

Контакти

м. Кропивницький, вул. Олександрійська, 85

+38 (0522)  24-37-43 | 32-20-26 |

  (067) 520-09-66 | (095) 015-51-11

Дякуємо за звернення!​

bottom of page